רועי זלצמן | אמן חושים | מנטליסט

אמן חושים – רועי זלצמן

מופע טלפתיה ליום הולדת

מופע טלפתיה לימי הולדת - רועי זלצמן

כשמארגנים יום הולדת לאדם בוגר, אתם צריכים אמן עם מופע שבאמת יפתיע, ירגש ויצא מהקופסא. מידה ואתם חושבים על חגיגת יום הולדת קונספטואלית, קחו את האירוע שלכם לחוויה בסגנון רועי זלצמן. תהנו בערב שכולו קריאת מחשבות, ראיית הנסתר, הזזת חפצים בעזרת המחשבה ועוד פלאים רבים העולים על כל דמיון.

בסוף המופע האורחים תמיד משתוקקים לעוד ועדין אינם מוכנים להיפרד מהאווירה המחשמלת שנוצרה. תוך כדי בקשות לעוד הדרן, אתם כבר יודעים שעשיתם את הבחירה הנכונה. ורועי מסתובב בין האורחים על מנת לחלק "קינוח" ומבדר אותם מקרוב עם קטעי טלפתיה קלוז אפ בין אישיים, קלפים ועוד. קטעים אלה, מרשימים באותה מידה כמו המופע עצמו ומעניקים לחוגגים ולאורחים זיכרון מרגש מאירוע בלתי נשכח.

מופע טלפתיה לבר מצווה

מופע טלפתיה לבר מצווה - רועי זלצמן

אירוע הבר מצווה מתקרב ומתממש ואיתו הצורך במסמר הבידורי של האירוע, הנה הילד כבר גדל ועניינו בעולם מתרחב, ובמיוחד בשבילו חשוב שהאירוע ימשוך את מירב תשומת הלב וויהווה זיכרון מתוק לכל האורחים.

עם ניסיון רב שנים והידע העצום, אמן החושים רועי זלצמן מתאים מופע טלפתיה ייחודי – הרי מדובר באירוע של פעם בחיים.

רועי מרים את רף התדהמה ומשאיר לכם ערב רצוף בחוויה על חושית בשיתוף הקהל ובהתייחסות מלאה, לחתן הבר מצווה ואף מכין עבורו קטעי טלפתיה המותאמים במיוחד עבורו.

בכל אירוע האורחים נשארים עם 'טעם של עוד', לכן נוהג רועי להסתובב בין השולחנות ומבדר את האורחים מקרוב עם קטעי קלוז אפ טלפתיה בין אישיים, קלפים ועוד.

כשמדובר באירוע בר מצווה או בת מצווה, רועי זלצמן הינו הבחירה הטובה ביותר – באחריות!

מופע טלפתיה לחוגי בית

מופע טלפתיה לחוגי בית - רועי זלצמן

חשבתם שהבאתם אל חוג הבית שלכם את כל המרצים? תחשבו שוב.

רועי זלצמן מביא לחוגי בית מופע טלפתיה ייחודי ואינטימי, המותאם במיוחד לחוגי בית ולקבוצות קטנות. המופע משלב בתוכו מיומנויות של אינטואיציה, שפת גוף, סוגסטיות, זיכרון פנומנאלי ועוד. כל זאת באופן קליל, מבדר, מפתיע ובשיתוף אינטראקטיבי של אורחי חוגי הבית.

מכיוון שהדגש במופע של רועי זלצמן לחוגי בית הוא ההתנסות של הנוכחים, גם הם יצליחו לגלות על מה חושב הזולת, יפגינו כוח פיזי שלא ידעו שיש להם ואפילו ישלטו על חפצים דוממים בכוח המחשבה.
בתום המופע רועי נשאר לשבת עם המשתתפים ולבדר אותם מקרוב בקטעי קלוז-אפ טלפתיה בין אישיים. מומלץ!

h46h45h44h41h37h34h31h23

מופע קלוז אפ

מופע קלוז אפ - רועי זלצמן

מופע קלוז אפ הינו מופע בו רועי זלצמן מסתובב בין האורחים ומדהים אותם מקרוב עם קטעי טלפתיה בין אישיים. הוא משתמש באביזרים קטנים כמו חפיסת קלפים, מטוטלת, וכיו"ב או פריטים השייכים למשתתפים עצמם כמו שטר כסף, מטבע, עט או שעון. כל הפלא קורה מטווח אפס ומתחת לאף של המשתתפים באווירה מבדרת והומור שופע.

מופע קלוז-אפ יוצר חוויה מיוחדת ובלתי נשכחת של קריאת מחשבות וכל מי שמעוניין מוזמן לקחת חלק ולחוות את התדהמה בגוף ראשון.

ניתן להזמין מופע קלוז אפ של רועי זלצמן לכל אירוע או לקבל אותו במתנה בהזמנת אירועים פרטיים.

יש ללחוץ על התמונות לצפייה ברועי זלצמן עושה מופעי קלוז אפ
מופע קלוז אפ - רועי זלצמן מופע קלוז אפ - רועי זלצמן מופע קלוז אפ - רועי זלצמן מופע קלוז אפ - רועי זלצמן מופע קלוז אפ - רועי זלצמן מופע קלוז אפ - רועי זלצמן מופע קלוז אפ - רועי זלצמן מופע קלוז אפ - רועי זלצמן