רועי זלצמן | אמן חושים | מנטליסט

אמן חושים – רועי זלצמן

סדנת זיכרון וחשיבה יצירתית

סדנת זיכרון וחשיבה יצירתית - רועי זלצמן

כל אחד שתשאלו יגיד לכם שהזיכרון שלו היום כבר לא כמו פעם. הסיבה נעוצה בתלות שפיתחנו בסמארטפון, במחשב או ביומן שעושים זאת בשבילנו. העידן המודרני עיצב חברה שהפרטים בה – אנחנו – עמוסים יותר, בעלי יותר מחויבויות ובנוסף עלינו לנהל את הזמן שלנו ביעילות ולדעת לקבל החלטות. אבל ככל שאנו משתמשים פחות ביכולות המוח האנושי, כך היכולת האישית שלנו הולכת ופוחתת…

רועי שם לזה סוף ומלמד סדנת שיפור מיומנויות זיכרון בה תגלו שיש בכם יכולת זיכרון בלתי רגילה שמרבית האנשים לא מנצלים אפילו מחציתה.

לאחר שנים רבות של למידה ופיתוח של טכניקות הזיכרון, הפך רועי זלצמן לרב אמן בתחום שיפור הזיכרון וחשיבה יצירתית והחליט לקחת על עצמו שליחות לעזור לאנשים לזכור מידע בזכות עצמם בלבד.

בשימוש נכון בטכניקות שרועי מלמד יהיה למשתתפים קל לזכור הכל החל מרשימת מטלות, תאריכים חשובים ביומן, נושאי שיחה, סיסמאות למחשב ועד מילים בשפה זרה, שמות ופרצופים, חומר עיוני ועוד.

הסדנה כוללת גם טכניקות למיקוד והמנעות מפיזור נפש, טכניקות חשיבה יצירתית וכל זאת בהרבה הומור, קלילות, המחשות, ותרגול אישי וקבוצתי.

רועי זלצמן - סדנת זיכרוןרועי זלצמן - שיפור זיכרוןרועי זלצמן - שיפור מיומנויות זיכרוןרועי זלצמן - סדנת שיפור זיכרוןרועי זלצמן - סדנת שיפור מיומנויות זיכרוןרועי זלצמן - סדנת זיכרון של גאוןרועי זלצמן - סדנת זיכרון וחשיבה יצירתיתרועי זלצמן - סדנת זיכרון וחשיבה יצירתית

סדנת השפעה ושכנוע

סדנת השפעה ושכנוע - רועי זלצמן

סדנה מעולה עבור מנהלים, אנשי מכירות, בעלי עסק, יזמים, מרצים, מאמנים, קצינים, מפקדים וכל אדם שרוצה לסגור עסקה או ליצור אהדה ולמשוך תשומת לב. מעכשיו גם אתם תוכלו לדעת כיצד לקרוא אנשים ולהשפיע על קבלת החלטות.

לקרוא אנשים – אתם תלמדו מהם הכלים הדרושים על מנת להבין מה מניע את האנשים הפועלים סביבכם. שימו לב, אנשים מונעים לפעולה בשני רבדים: המחשבתי והרגשי. בסדנה זו תלמדו לא רק את הגורמים המחשבתיים והרגשיים למעשים של אנשים אחרים, אלא תוכלו גם להבין טוב יותר את אופן קבלת ההחלטות שלכם.

להשפיע על קבלת החלטות – לצערנו, אחוז גבוה מחילוקי הדעות נובע מחוסר בהבנה וקצר בתקשורת. לכן, השלב הראשון בהשפעה על קבלת החלטות של אדם העומד מולכם הוא העברת מסר ברור ואפקטיבי. וכעת, כשאתם מבינים את האדם שעומד מולכם והוא מבין אתכם, זה הזמן לשכנע, להניע, לתת מוטיבציה ולרתק באמצעות ארסנל כלים הכולל: שפת גוף, שפה לשונית, פסיכולוגיה חברתית ועוד. הסוד הוא לעשות שימוש בידע שרכשתם ולהעביר את המסר בצורה שהצד השני יתחבר אליה ואף יאהב אותה ולא בצורה אגרסיבית שתיצור אנטגוניזם.

יש לציין שהשיטות הנלמדות בסדנה זו מגובות ומוכחות על ידי מחקרים ונותנות לכם כלים אתיים לחלוטין. אפשר לקרוא לזה "כריזמה נרכשת".

סדנת קסמים לעסקים

סדנת קסמים לעסקים - רועי זלצמן

כאשר אתם נמצאים בפגישת עסקים או בפרזנטציה, כמה אנשים מקשיבים לכם? ואחרי שהורדתם את אלו שמסמסים, אלו שמנקרים ואלו שבוהים בכם במבט חלול וחולמים על הרגע שידרכו בביתם? זה בסדר. אתם לא היחידים, אבל רועי זלצמן יכול לגרום לכם להראות אחרת.

אם תוכלו במהלך פרזנטציה לשבור את הקרח בעזרת קסם קצר ומלהיב ברגע הנכון, תזכו באהדת כל הנוכחים ותרגישו הרבה יותר נינוחים ואטרקטיביים. קסמים אלו הן דרך מעולה וייחודית להעביר את התכנים כמו שאף אחד אחר מעולם לא העביר אותם. בקיצור, כל מה שאתם צריכים זה קלף בשרוול (לא חייב קלף. אפשר גם עט, כרטיס ביקור, שטר כסף, כל דבר).

רועי זלצמן הוא אמן מוביל בתחום הקסמים, ויש האומרים כי נולד עם קלף בפה (זה היה אותו קלף שהוריו חשבו עליו). אך זה לא מספיק, רועי מעוניין להשאיר את תורתו חיה ונושמת על ידי העברתה הלאה ופה נכנסת לתמונה סדנת "קסמים לעסקים".

לרועי ניסיון דידקטי רב והוא מסביר את אופן ביצוע הקסמים שלב אחרי שלב כך שההבנה שלכם מובטחת. כבר בשלביה הראשונים של הסדנה תתחילו בביצוע ותופתעו לגלות כמה מהר הקסם מתרחש. הסדנה כוללת את כל התרגול הדרוש על מנת להיות מיומן בקסמים הנלמדים. התנסו ותראו שאתם מסוגלים לעשות את הבלתי יאומן בעצמיכם וגלו את הדרך הפשוטה, המהירה והיוצאת דופן למשוך את תשומת לב הסובבים אתכם ולהעביר את דבריכם בצורה קלילה וכייפית גם עבורכם וגם עבור אלו המאזינים לכם.