רועי זלצמן | אמן חושים | מנטליסט

אמן חושים – רועי זלצמן

סדנת השפעה ושכנוע

סדנת השפעה ושכנוע - רועי זלצמן

סדנה מעולה עבור מנהלים, אנשי מכירות, בעלי עסק, יזמים, מרצים, מאמנים, קצינים, מפקדים וכל אדם שרוצה לסגור עסקה או ליצור אהדה ולמשוך תשומת לב. מעכשיו גם אתם תוכלו לדעת כיצד לקרוא אנשים ולהשפיע על קבלת החלטות.

לקרוא אנשים – אתם תלמדו מהם הכלים הדרושים על מנת להבין מה מניע את האנשים הפועלים סביבכם. שימו לב, אנשים מונעים לפעולה בשני רבדים: המחשבתי והרגשי. בסדנה זו תלמדו לא רק את הגורמים המחשבתיים והרגשיים למעשים של אנשים אחרים, אלא תוכלו גם להבין טוב יותר את אופן קבלת ההחלטות שלכם.

להשפיע על קבלת החלטות – לצערנו, אחוז גבוה מחילוקי הדעות נובע מחוסר בהבנה וקצר בתקשורת. לכן, השלב הראשון בהשפעה על קבלת החלטות של אדם העומד מולכם הוא העברת מסר ברור ואפקטיבי. וכעת, כשאתם מבינים את האדם שעומד מולכם והוא מבין אתכם, זה הזמן לשכנע, להניע, לתת מוטיבציה ולרתק באמצעות ארסנל כלים הכולל: שפת גוף, שפה לשונית, פסיכולוגיה חברתית ועוד. הסוד הוא לעשות שימוש בידע שרכשתם ולהעביר את המסר בצורה שהצד השני יתחבר אליה ואף יאהב אותה ולא בצורה אגרסיבית שתיצור אנטגוניזם.

יש לציין שהשיטות הנלמדות בסדנה זו מגובות ומוכחות על ידי מחקרים ונותנות לכם כלים אתיים לחלוטין. אפשר לקרוא לזה "כריזמה נרכשת".