רועי זלצמן | אמן חושים | מנטליסט

אמן חושים – רועי זלצמן

סדנת קסמים לעסקים

סדנת קסמים לעסקים - רועי זלצמן

כאשר אתם נמצאים בפגישת עסקים או בפרזנטציה, כמה אנשים מקשיבים לכם? ואחרי שהורדתם את אלו שמסמסים, אלו שמנקרים ואלו שבוהים בכם במבט חלול וחולמים על הרגע שידרכו בביתם? זה בסדר. אתם לא היחידים, אבל רועי זלצמן יכול לגרום לכם להראות אחרת.

אם תוכלו במהלך פרזנטציה לשבור את הקרח בעזרת קסם קצר ומלהיב ברגע הנכון, תזכו באהדת כל הנוכחים ותרגישו הרבה יותר נינוחים ואטרקטיביים. קסמים אלו הן דרך מעולה וייחודית להעביר את התכנים כמו שאף אחד אחר מעולם לא העביר אותם. בקיצור, כל מה שאתם צריכים זה קלף בשרוול (לא חייב קלף. אפשר גם עט, כרטיס ביקור, שטר כסף, כל דבר).

רועי זלצמן הוא אמן מוביל בתחום הקסמים, ויש האומרים כי נולד עם קלף בפה (זה היה אותו קלף שהוריו חשבו עליו). אך זה לא מספיק, רועי מעוניין להשאיר את תורתו חיה ונושמת על ידי העברתה הלאה ופה נכנסת לתמונה סדנת "קסמים לעסקים".

לרועי ניסיון דידקטי רב והוא מסביר את אופן ביצוע הקסמים שלב אחרי שלב כך שההבנה שלכם מובטחת. כבר בשלביה הראשונים של הסדנה תתחילו בביצוע ותופתעו לגלות כמה מהר הקסם מתרחש. הסדנה כוללת את כל התרגול הדרוש על מנת להיות מיומן בקסמים הנלמדים. התנסו ותראו שאתם מסוגלים לעשות את הבלתי יאומן בעצמיכם וגלו את הדרך הפשוטה, המהירה והיוצאת דופן למשוך את תשומת לב הסובבים אתכם ולהעביר את דבריכם בצורה קלילה וכייפית גם עבורכם וגם עבור אלו המאזינים לכם.